Mateřská škola Husova — Hořice

Přejít na navigaci

Lyžařská školička — přihlašování dětí

Datum: 9. 9. 2021 v 10.59

LYŽOVÁNÍ VE SKI AREÁLU JANSKÉ LÁZNĚ (Formánek, Duncan)

V TOMTO ŠKOLNÍM ROCE, POKUD NÁM TO SITUACE DOVOLÍ A KURSY SE BUDOU MOCI KONAT, PLÁNUJEME  KURZ  LYŽOVÁNÍ  V TERMÍNU OD 17. DO 20. 1. 2022. PŘIHLAŠOVÁNÍ  BUDE  PROBÍHAT  ON — LINE  BĚHEM  ZÁŘÍ   NA ODKAZU: http://pohadkovelyzovani.cz/prihlaska/prihlaska.php  NEBO ON-LINE PŘIHLÁŠKA NA: www.pohadkovelyzovani.cz  

PROSÍME O NAHLÁŠENÍ  ZÁJMU  I NA TŘÍDÁCH.  PLATBY BUDOU PŘIJÍMÁNY V PROSINCI (rodiče dostanou informace, na jaký účet platbu zaslat. Pokud by se kurs z jakéhokoliv důvodu nekonal, bude vrácena celá uhrazená částka).  VHODNÉ PRO DĚTI OD 4 LET Cena bude upřesněna: cca 2 100 – 2 300 Kč + 350 Kč za půjčení lyžařského vybavení (kdo má, tak si bere vybavení vlastní). V ceně doprava, skipasy, instruktoři, pitný režim, pojištění, vysoušení a úschovna lyžařského vybavení, závěrečné medaile, diplomy a drobné ceny.

Nahoru

Zpět na úvodní stránku

mshusova@horice.org, 493 624 096